< Atpakaļ uz Ventspils novads (www.ventspilsnovads.lv)
VIEGLI lasīt    

Bezmaksas mācības lauku jauniešiem

SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” organizē ikgadējās bezmaksas mācības lauku jauniešiem Valsts lauku tīkla aktivitātes “Atbalsts lauku jauniešiem uzņēmējdarbības veicināšanai” ietvarā.
Pasākuma mērķis ir atbalstīt gados jaunu cilvēku (līdz 40 g. v.) uzņēmējdarbības uzsākšanu lauku teritorijās, piedāvājot apgūt ar uzņēmējdarbību saistītas zināšanas, apmeklējot intensīvu mācību kursu, kā arī iespēju piedalīties uzņēmējdarbības ideju konkursā un iegūt naudas balvu biznesa idejas attīstīšanai.
Mācības notiks reizi nedēļā visu novembri, bet pirmā informatīvā tikšanās paredzēta 23. oktobrī.
Par lektoriem ir aicināti Latvijā pazīstami pasniedzēji – ideju ģeneratore Vita Brakovska, vadības un attīstības konsultante Vēsma Uzuleņa, kā arī vietējie uzņēmējdarbības profesionāļi – nodokļu speciāliste Agnese Pastare un Ventspils novada pašvaldības projektu koordinatore Evita Roģe. Pasniedzēju vadībā jaunieši uzzinās, kādas ir uzņēmējdarbības atbalsta saņemšanas iespējas, un iemācīsies attīstīt biznesa idejas un rakstīt projektu pieteikumus.
SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra” Ventspils nodaļas lauku attīstības konsultante Gita Langberga gaidīs jauniešu pieteikumus mācībām līdz 22. oktobrim pa tālr. 26109996 vai e-pastu [email protected]. Mācību norises vieta – Pils iela 17, Ventspilī, bankas “Citadele” otrajā stāvā.