< Atpakaļ uz Ventspils novads (www.ventspilsnovads.lv)
VIEGLI lasīt    

Lepojamies ar Komisarovu ģimeni

Katru gadu Valsts prezidents pirms Ziemassvētkiem aicina uz pieņemšanu pilī daudzbērnu ģimenes, un šoreiz Rīgas virzienā bija jādodas arī Komisarovu ģimenei no Ugāles. Ārkārtējās situācijas dēļ pasākums nenotika, bet Egils Levits atsūtīja ugālniekiem dāvanu.
To māmiņai Ilzei un tētim Valdim, bērniem Elijai Evelīnai, Katrīnai Elizabetei, Kristapam Kristam, Andim Jānim un Ērikam Augustam pasniedza Ventspils novada domes priekšsēdētāja pirmais vietnieks Guntis Mačtams. Komisarovi saņēma arī Ventspils novada pašvaldības sarūpēto velti, kas tādējādi pateicās draudzīgajai un labestīgajai saimei par aktivitāti un prasmi saglabāt ģimeniskas tradīcijas, rosīgu iesaistīšanos dažādās sabiedriskajās aktivitātēs.
Ilze un Valdis būvē māju, un visi bērni ļoti gaida, kad tā beidzot būs gatava. Tad būs vēl līksmāka dzīvošana. Ilze kopā ar savējiem bija sagatavojusi dāvanu Valsts prezidentam un lūdza to aizsūtīt uz Rīgu, lai viņš atceras, ka Latvijas kartē ir tik skaista vieta kā Ugāle, kurā atrodas arī Rāpatu ciems, kur dzīvo aktīvā daudzbērnu ģimene.