< Atpakaļ uz Ventspils novads (www.ventspilsnovads.lv)
VIEGLI lasīt    

Ugālē top āra trenažieru un ielu vingrošanas laukums

Ugālē pie sporta manēžas sākušies būvdarbi – kas tur notiek? Ventspils novada pašvaldība īsteno projektu “Mēs par veselīgu Ugāli”. Tā mērķis ir nodrošināt sporta aktivitāšu iespējas Ugāles pagasta iedzīvotājiem un pagasta apmeklētājiem, ierīkojot āra trenažieru un ielu vingrošanas laukumu Ugāles pagastā, Skolas ielā 5a. Tādējādi šī vieta būs labiekārtota un sakārtota, nodrošinot iespēju ikvienam, kas to vēlas, nodarboties ar fiziskām aktivitātēm laukā.
Kopš sporta manēžas atjaunošanas pagastā būtiski ir pieaugusi iedzīvotāju interese par to, kā dzīvot veselīgi, tāpēc Ugālē tiek veidots āra trenažieru un ielu vingrošanas laukums. Interese par to ir bijusi jau sen, turklāt dažādām grupām, arī jauniešiem un senioriem, aktīvajai iedzīvotāju daļai. Kāds vēlas vingrot, cits soļot, nūjot vai skriet, pie reizes izmantojot arī trenažierus.
Kad darbi būs pabeigti, Ugālē būs uzstādīti seši āra trenažieri, astoņi ielu vingrošanas rīki ar drošības segumu, divi soliņi un atkritumu urna. Aprīkojums paredzēts dažādai slodzei, lai sev piemērotu spētu atrast ikviens – neatkarīgi no vecuma vai fiziskās sagatavotības.
Trenažierus un vingrošanas elementus piegādā un uzstāda SIA “MK dizains” par 20 795,06 eiro, 15 660,31 eiro ir Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai finansējums, bet 5 134,75  eiro ir Ventspils novada pašvaldības ieguldījums.