< Atpakaļ uz Ventspils novads (www.ventspilsnovads.lv)
VIEGLI lasīt    

Aicinājums iesūtīt atmiņas par Ugāles vidusskolu

Skolas laiks paiet ātri, brīžiem šķiet kā viens mirklis, bet tomēr iespiežas atmiņā uz mūžu. Kad vien tas būs atļauts, Ugāles vidusskola ir gatava svinēt 70 gadu jubileju.
Aicinām pārlapot skolas un jaunības gadu lappuses, atsaucot atmiņā bijušos skolasbiedrus un skolotājus. Jaunības gados likās, ka iespēju ir papilnam – gan tepat, Latvijā, gan visā plašajā pasaulē. Interesanti, kur nu katru dzīves ceļš ir aizvedis – vai kalnā vai lejā, vai svešās tautās, galvenais, lai viss būtu bijis uz labu. Tāpēc patiniet atmiņu kamoliņu, gan jau tur būs pa krāsainam un neparastam pavedienam. Lai nopietnais mijas ar jautro un komisko!

Lai būtu vieglāk apkopot informāciju, lūgums to iesūtīt šādā secībā:

  • vizītkarte;
  • laika posms, kad mācījāties Ugāles vidusskolā;
  • mani skolas gadi – spilgtākās atmiņas: mācības, skolotāji, skolas dzīve;
  • vai ir saglabājušies kontakti ar klasesbiedriem, notiek klases salidojumi;
  • novēlējums savai skolai.

Atmiņas sūtiet uz e-pastu [email protected].