< Atpakaļ uz Ventspils novads (www.ventspilsnovads.lv)
VIEGLI lasīt    

Par projekta aktualitātēm Rūpnīcas ielā 6 Ugālē

Ventspils novada pašvaldība informē, ka objektā “Sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu infrastruktūras izveide  Rūpnīcas ielā 6, Ugāles pagastā, Ventspils novadā” turpinās būvdarbi, lai Ugāles pagasta Rūpnīcas 6 ēkas 1. un 2.stāvā izveidotu grupu dzīvokļus 8 personām.
Objektā būvdarbus veic – SIA “Ostas celtnieks, būvuzraudzību – SIA “BaltLine Globe”, autoruzraudzību – SIA “JOE”, īstenojot projektu “Sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu infrastruktūras izveide Ventspils novada Ugāles pagastā” (Vienošanos 9.3.1.1./19/I/002).

2021. gada februārī ir iegādātas mēbeles, tās ir piegādātas un samontētas. Mēbeļu piegādi un montāžu veica SIA “ALB” par kopējo summu 11 969,71 eiro.