< Atpakaļ uz Ventspils novads (www.ventspilsnovads.lv)
VIEGLI lasīt    

Radio SWH dzimšanas dienu svinēs arī Ventspils novadā

No 5. maija līdz 21. maijam Radio SWH, svinot savu 28. dzimšanas dienu, dosies Latvijas novadu izziņas tūrē, apciemojot 16 Latvijas pilsētas un novadus un pietuvinot mūziku saviem klausītājiem. 6. maija rītā radio mobilā studija piestās Ugālē. Paredzams, ka šajā dienā klausītājus uzrunās vienmēr enerģiskās Radio SWH ētera personības Sanda Dejus un Kaspars Breidaks.

Ar Ventspils novadu viņi iepazīstinās plkst. 7.15, bet plkst. 7.45 studijā ieradīsies pirmā viešņa – Līga Grīnberga no Ances, pastāstot par virtuves kultūru novadā, sklandraušu cepšanas meistarklasēm un pasakām, ko raksta, izmantojot dažādu ēdienu sastāvdaļas.
Plkst. 8.15 savu sakāmo sāks novada Kultūras nodaļas vadītāja Zane Pamše, pavēstot par ventiņu, suitu un līvu tradīcijām, amatiermākslas kolektīvu veikumu, Vasarsvētku koncertiem, saulgriežu svinēšanu Jūrkalnē.
Plkst. 8.45 studijas viesis būs pužiņš, SIA “Kursa MRU” nekustamā īpašuma aģents Agris Āboliņš, viņš runās par novada dabas īpatnībām, Vasenieku purvu, arī medībām,
savukārt plkst. 9.15. Agra vietā nāks grupas “Zvaigžņu lietus” taustiņinstrumentālists Armands Sviķis, pastāstot par grupas darbību 31 gada garumā, izdotajiem albumiem, restorānu un viesnīcu “Usmas muiža”.
Plkst. 9.45 sāks runāt novada Attīstības nodaļas projektu vadītāja, uzņēmējdarbības un tūrisma speciāliste Evita Roģe, pavēstot par tūrismu un atpūtas iespējām, pieminot nesen iznākušo pirmo Ventspils novada tūrisma ceļvedi ar karti, kurā iekļauti 200 objekti. Evita zina arī to, kurās mājās tūristi var klauvēt, lai iegādātos amatniecības izstrādājumus vai kādu kārumu.
Pēdējais runātājs plkst. 10.15 būs novada domes priekšsēdētājs Aivars Mucenieks, viņš stāstīs par novada attīstību.
Plkst. 10.45 Sanda Dejus un Kaspars Breidaks apkopos studijā dzirdēto, izskanēs kopsavilkums.
6. maijā rīta pusē ieslēdziet Radio SWH un ieklausieties novadnieku teiktajā!