< Atpakaļ uz Ventspils novads (www.ventspilsnovads.lv)
VIEGLI lasīt    

Ugālē atklāta sporta manēža (video)

Ugālē atklāta sporta manēža (video)

2019-11-09, 11.30

8. novembrī Ugālē atklāja sporta manēžu. Būvdarbus veica SIA Samrode darbinieki, uzsākot tos 2018. gada decembrī. Objekta celtniecība pašvaldībai izmaksāja 2,1 miljonu eiro, darbu veikšanai izmantots Valsts kases aizdevums.

Jaunā Ugāles sporta zāle un vienlaikus manēža būs vienīgā šāda veida būve Ventspils novadā, tādēļ tiks izmantota ne tikai vietējā, bet arī valsts mēroga sacensību rīkošanai. Līdzšinējais manēžas apjoms bija 800 m2, telpas plānojums bija novecojis, piemēram, skriešanas virāžas bija pārāk augstas un traumatiskas sportistiem. Tāpat nebija iespēja izveidot parametriem atbilstīgu basketbola laukumu, jo ēkas gala sienas bija veidotas no monolītām dzelzsbetona kolonnām, kuru izvietojums bija bīstams un atradās pārāk tuvu skrejceliņiem.
Jaunbūves telpu apjoms ir 2100 m2, atjaunošanas darbi skāra arī skolas palīgtelpu korpusu, kuru pārbūvēja, ierīkojot tajā siltummezglu, ģērbtuves, tualetes un dušas, kā arī iekārtojot treneru kabinetu. Pēc objekta nodošanas ekspluatācijā, sportisti varēs izmantot 150 m skriešanas apli, trīs 60 m sprinta celiņus, tāllēkšanas un kārtstlēkšanas zonu, arī lodes grūšanas sektoru. Skatītāju ērtībām iekārtotas simts sēdvietas. Ēkas plānojums veidots tā, lai manēžu varētu izmantot maksimālu daudzpusīgi, tāpēc skriešanas apļa vidusdaļā ierīkots standartiem atbilstošs basketbola un volejbola laukums.
Bērnu un jaunatnes sporta skolas direktore Jolanta Ziemele uzskata, ka modernā un daudzfunkcionālā jaunbūve, visticamāk, piesaistīs jaunus audzēkņus arī no Popes un Piltenes, kuri jau interesējušies par iespējām trenēties vieglatlētikā tieši Ugālē: “Nu ir īstenojies sporta skolas sapnis par mūsdienu vajadzībām atbilstīgu sporta bāzi, mēs to gaidījām jau sen. Es sporta manēžā jūtos ļoti labi, tā ir piemērota arī metodiskā darba veikšanai un ir iekārtota atsevišķa telpa, kurā audzēkņi varēs aprunāties ar treneriem.”

 

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiptināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par izmantotajām sīkdatnēm
Privātuma politika