< Atpakaļ uz Ventspils novads (www.ventspilsnovads.lv)
VIEGLI lasīt    

Ugālē būs gatavi grupu dzīvokļi 

Ugālē būs gatavi grupu dzīvokļi 

2021-05-27, 16.44

Ekspluatācijai tiek gatavots objekts Rūpnīcas ielā 6, Ugālē, kur piecstāvu nama ēkas pirmajā un otrajā stāvā izveidos grupu dzīvokļus astoņām personām. Tādējādi būs īstenots projekts “Sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu infrastruktūras izveide Ventspils novada Ugāles pagastā” (Ventspils novada pašvaldība 2019. gada 16. decembrī noslēdza vienošanos 9.3.1.1./19/I/002 ar Centrālo finanšu un līguma aģentūru).

Ugāles pagasta Rūpnīcas ielas 6 nama pirmajā stāvā izveidoti pieci, otrajā stāvā – trīs dzīvokļi, papildus pirmajā stāvā, apvienojot divas telpas, iekārtota koptelpa ar veļas mazgājamo mašīnu. Pašvaldības algots darbinieks šajā telpā sniegs dažāda veida individuālas konsultācijas, piemēram, par budžeta plānošanu, darba meklējumiem, interesantām brīvā laika pavadīšanas iespējām u.c.
Ēkai Rūpnīcas ielā 6 dienvidu fasādē visu piecu stāvu augstumā ar izejām esošo koridoru logu vietā, pielāgojot ailes, jau izbūvēts jauns pacēlājs cilvēkiem ar kustību traucējumiem. Pacēlājam nodrošināta piekļuve no ēkas pagalma, kur ieklāta bruģēta ietve. Dzīvokļos iekšējais virtuves aprīkojums, ārdurvis un sanitārā mezgla inventārs (klozetpods, izlietnes, dušas kabīne vai vanna) ierīkots cilvēkiem ar kustību traucējumiem, viņiem būs pieejama zvana poga ar gaismas signālu.

Katram dzīvoklim ir iegādātas un samontētas mēbeles, līdz jūnija sākumam tiks nopirktas lietas dzīvokļu papildu labiekārtojumam, piemēram, aizkari, žalūzijas, paklāji, gultas veļas komplekti, segas, spilveni, trauki utt. Koplietošanas telpā būs pieejama ne tikai veļas mazgājamā mašīna ar veļas žāvētāju, bet arī televizors.

Plānots, ka visus darbus pabeigs līdz jūnija vidum, kad objektu pieņems ekspluatācijā. Būvdarbus Ugālē veic SIA “Ostas celtnieks”, būvuzraudzību nodrošina SIA “BaltLine Globe”, bet autoruzraudzību – SIA “JOE”. Projekta kopējās izmaksas ir 423 310,79 eiro, tostarp Eiropas Reģionālā attīstības fonda daļa ir 217 584,77 eiro, pašvaldības finansējums – 191 653,47 eiro, valsts budžeta finansējums – 4606,07 eiro, valsts budžeta dotācija pašvaldībām – 9466,48 eiro.

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiptināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par izmantotajām sīkdatnēm
Privātuma politika