< Atpakaļ uz Ventspils novads (www.ventspilsnovads.lv)
VIEGLI lasīt    

  Ugāles vidusskola plūc laurus konkursā “Apgūsti prasmes ar Bosch”

  Ugāles vidusskola plūc laurus konkursā “Apgūsti prasmes ar Bosch”

2021-11-24, 15.43

Bosch Latvija organizētajā skolu konkursā “Apgūsti prasmes ar Bosch” uzvaru un Bosch elektroinstrumentus 1000 eiro vērtībā iegūst:

  • kategorijā “Vispārējā izglītības iestāde” – Ugāles vidusskola,
  • kategorijā “Speciālā izglītības iestāde” – Bērzupes speciālā pamatskola,
  • kategorijā “Profesionālā izglītības iestāde” – Profesionālās izglītības kompetences centrs “Rīgas Valsts tehnikums”.

Novērtējot iesūtītos pieteikumus un skolēnu veidotos darbus, tika nolemts pasniegt arī divas specbalvas: Bosch Latvija specbalvu – lāzera tālmēru skolas vides labiekārtošanai Rīgas Katoļu ģimnāzijai un žurnāla “Dari Pats” simpātiju balvu Bosch elektroinstrumentus 300 eiro vērtībā – Trikātas pamatskolai.

Konkurss “Apgūsti prasmes ar Bosch” Latvijā tika organizēts jau otro gadu, un šogad pirmo reizi arī Lietuvā un Igaunijā. Kopumā Latvijā tika iesūtīti 30 pieteikumi, Lietuvā – 34, bet Igaunijā – 13 pieteikumi. Iepazīstoties ar iesūtītajiem stāstiem un izvērtējot jau realizētos un iecerētos projektus, žūrija publiskai balsošanai sociālajā tīklā Facebook izvirzīja 14 skolas trīs kategorijās. Apkopojot žūrijas vērtējumu un Facebook balsojumu, tika noteikti konkursa uzvarētāji, kas saņems Bosch elektroinstrumentus veiksmīgiem un radošiem jauniem projektiem.

“Man bija tas gods būt žūrijas komisijā arī pērn, tāpēc ir iespēja salīdzināt abu gadu konkursus. Kaut arī pandēmijas un ilgstošas attālinātas mācīšanās apstākļos šogad nav bijis vienkārši realizēt ieceres, ir prieks redzēt bērnu un skolotāju entuziasmu radīt savām rokām, kā arī skolotāju radīto interesi veidot un izpausties. Patīkami, ka vairākas skolas startē atkārtoti, jo, kamēr vien ir aktīvi bērni un skolotāji, tikmēr visiem ir iespēja uzvarēt,” norāda Bosch produktu speciālists Modris Mažis.

Žūrijas goda loceklis, žurnāla “Dari Pats” galvenais redaktors Normunds Laipnieks atzīst: “Skatīt konkursam pieteikto skolu audzēkņu veikumus bija patiesi aizraujoši. Priecēja projektu spektrs – no dekoratīviem niekiem un koka rotaļlietām līdz funkcionālām mēbelēm un praktiskiem skolu un to apkaimju uzlabojumiem. Patiess gandarījums par skolotājiem, kas nebaidās iedrošināt audzēkņus apgūt dzīvē noderīgas praktiskās prasmes, radīt lietas pašiem. Nav pat svarīgi, vai apgūtās iemaņas paliks kā vaļasprieks vai pārtaps profesionālā aroda prasmē. Galvenais – darīt, jo, kā zināms, darbs dara darītāju!”

Konkurss “Apgūsti prasmes ar Bosch” tika organizēts nolūkā rosināt skolēnu interesi par amatnieka profesiju, iepazīstināt ar jaunākajām tehnoloģijām, kā arī sniegt praktisku atbalstu Latvijas skolām, kuras īsteno Dizaina un tehnoloģijas programmu. Ar finālistiem un fragmentiem no pieteikumiem joprojām iespējams iepazīties Bosch Latvija Facebook lapā.

Atgādinām – pagājušā gadā laurus plūca Annahites pamatskola, Valdemārpils vidusskola un Liepājas Līvupes pamatskola – attīstības centrs, kas jau uz Ziemassvētku laiku ieguva savā īpašumā pašu izvēlētus Bosch elektroinstrumentus.

Informācijas avots – SIA “Robert Bosh”

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par izmantotajām sīkdatnēm
Privātuma politika