< Atpakaļ uz Ventspils novads (www.ventspilsnovads.lv)
VIEGLI lasīt    

Ugālē norisinājās labdarības akcija “Zem sargeņģeļa spārna”

Ugālē norisinājās labdarības akcija “Zem sargeņģeļa spārna”

2022-12-27, 13.00

Jau otro gadu Ugāles jaunieši rīko labdarības pasākumu, kura laikā tiek vākti ziedojumi Ugāles pagasta vientuļajiem senioriem. Šogad jaunieši uzrunāja ne tikai Ugāles iedzīvotājus, bet arī Ugāles pagasta uzņēmējus. Viņi devās pie uzņēmējiem ar lūgumu sarūpēt dāvanas vientuļajiem Ugāles pagasta senioriem.

16. decembrī Ugāles tirgus laukumā norisinājās labdarības akcija “Zem sargeņģeļa spārna”, kurā jaunieši aicināja arī Ugāles iedzīvotājus ziedot dāvanas. Pasākuma laikā visus iepriecināja Ventspils kultūras centra vokālie ansambļi “Mazā prinča planētas” un “Cita planēta” ar skaistām dziesmām Ziemassvētku noskaņās. Pateicībā ziedotājiem tika sarūpēta garda zupa, tēja un piparkūkas.

Jaunieši savā brīvajā laikā ar lielu sirsnību kopīgi sasaiņoja dāvanas 40 pagasta iedzīvotājiem un īsi pirms Ziemassvētkiem devās ceļā, lai nogādātu dāvanu katram uz mājām. Sakām lielu paldies uzņēmējiem “Niedrāji MR”, “LatIgMa”, “Eglaines auto”, veikalam “Lats”, “Gāgas āboliem”, veikalam “Kubuss”, Ugāles aptiekai, Ugāles agro, “Berner”, “Luxhair”, “TTconstruction”, “Audorai”, zemnieku saimniecībai “Jorēni”, “Siranamam”, Ugāles pagasta pārvaldei, Ugāles tautas namam, Ventspils novada Sociālajam dienestam, Ugāles pirmsskolas izglītības iestādes grupiņai “Kukainīši”, kā arī liels paldies ikvienam ziedotājam, kurš dalījās savā priekā ar citiem.

Paldies jums, Ugāles jaunieši, par sirsnību, atsaucību un ieguldīto darbu, iepriecinot citus!

Ventspils novada Sociālā dienesta sociālā darbiniece Aiga Strazdiņa
Aigas Strazdiņas arhīva foto

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par izmantotajām sīkdatnēm
Privātuma politika