< Atpakaļ uz Ventspils novads (www.ventspilsnovads.lv)
VIEGLI lasīt    

Tautas namā “Gaisma” atkal valda prieks un rosība

Tautas namā “Gaisma” atkal valda prieks un rosība

2023-06-17, 20.26

16. jūnijā Ugāles pagastā tika atklāts atjauninātais tautas nams “Gaisma”, kurš piecus gadus gaidīja, lai tajā atkal valdītu prieks un rosība. Tagad tautas nams ir atvērts, un mājup smaidot atgriežas skatītāji, klausītāji, amatierkolektīvu dalībnieki un citi viesi.

“Paldies visiem par darbu un ieguldījumu! Es esmu noskrējusies, šo notikumu gaidīju ļoti ilgi. Pēdējās divas nedēļas bija kā maratons, bet labs nāk ar gaidīšanu. Tautas nams ir sagaidīts, ir iestājies miers un gandarījums. Mēs esam atvērti un gatavi turpmākiem darbiem, koncertiem, mēģinājumiem, skaistiem notikumiem,” emocijās dalās tautas nama “Gaisma” vadītāja Evika Liepājniece.

Atklāšanas koncertā sirsnīgas melodijas atskaņoja pianists Francis Gaiļus un čellists Tomass Ančs. Melodijām cauri izvijās tautas nama stāsts Ivetas Petes un Intas Rutkovskas izpildījumā.

Noslēgumā tautas namam labus vārdus un novēlējumus, kā arī dāvanas pasniedza pulks apsveicēju – novada vadības pārstāvji, kultūras darbinieki, amatierkolektīvu dalībnieki, pārstāvji no citām Ugāles pagasta iestādēm un citi draugi.

Ventspils novada domes priekšsēdētājs Aivars Mucenieks pauda gandarījumu, ka ir izdevies realizēt to mērķi, uz kuru daudzus gadus tika iets, lai Ugālē tautas nams atkal būtu apdzīvots, lai cilvēki varētu baudīt kultūru un, galvenais, lai aktīvajiem pašdarbniekiem būtu telpas, kur mēģināt un profesionāli pilnveidot sevi: “Tas ceļš nebija viegls, bet rezultāts ir patīkams. Svarīgākais uzsvars bija, lai šī ēka būtu droša. Un tagad nams ir gan drošs, gan pievilcīgs. Lai viss aktīvi darbojas un cilvēkiem prieks atgriezties!” Pašvaldība tautas namam “Gaisma” pasniedza dāvanu karti dažādu ieceru realizēšanai.

“Man ir ļoti, ļoti liels prieks, ka atkal viena māja ir atguvusi dzīvību, kurā ienāk un atgriežas kultūra. Es ļoti ceru, ka Ugālē vairosies kolektīvi, jo beidzot ir tāda īsta mājvieta, cilvēki atkal pieradīs pie tā, ka vakaros var atnākt, var izkopt savus talantus, meklēt jaunas iespējas un, galvenais, ka šī māja skanēs. Lai top!” novēlēja Kultūras nodaļas vadītāja Zane Pamše.

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm